Yeni Nesil Ürünler
Telefonla Sipariş
Hakkımızda

          NGZ Elek. Elektronik Aydınlatma İnş. Dek.Tur.Gıda İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd.Şti.      10 yılı aşkın iş tecrübesi ile sektöründe öncü bir kuruluştur.Sahip olduğu geniş ürün çeşidi ve üretim faaliyetleri ile sektörde her zaman dinamik kalmayı başarmıştır.

    İzmir merkezli firmamız  Proje & Satış Ofisleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca Ar-Ge faaliyetlerini sürdürerek, proje odaklı çözümler sunmaktadır.

Firma olarak prensibimiz, uluslararası standartlar ile Kalite ve Yeniliğe öncülük etmek ve bununla müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktır. Dünya çapında kabul edilmiş, ISO, 3P, ETL ve CE ürün sertifikalandırma kuruluşları ile ortak çalışmalar yaparak, pazara sunulan ürünlerin yüksek standartlarda ve güvenli olmasını sağlamıştır.

Neden NGZ  Elektrik ,  Elektronik ve AYDINLATMA ?

Amaç Doğru şirketi seçmek ise...

NGZ  Elektrik ,  Elektronik ve AYDINLATMA , kuruluşunuz ile yapılan ön görüşmelerden başlayarak, keşif, sistem seçimi ve projelendirme aşamalarının tümünde, mevcut ve planlanan ihtiyaçlarınıza uygun tasarımlı ve en uygun maliyetli sistemi seçmenizi garantiler.

NGZ  Elektrik ,  Elektronik ve AYDINLATMA kadrosu, konusunda uzman, müşteri memnuniyeti ile hizmet kalitesini en önde tutan çalışanlardan oluşur.

NGZ  Elektrik ,  Elektronik ve AYDINLATMA, çalışanlarının bilgi ve beceri düzeyleri, sürekli yenilenen eğitim ve seminerler ile güncel tutulur.

Yurtiçi referansları ile kanıtlanmış başarıları bizi farklı, bizim ile çalışmayı ise avantajlı kılar.

NGZ  Elektrik ,  Elektronik ve AYDINLATMA keşif hizmetlerini takiben,

• Proje öncesi Danışma ve Bilgilendirme
• Sistem Seçimi, Projelendirme ve Teklif
• Satış ve Sistem Kurulumu
• Satış Sonrası Danışma ve Servis destek koordinasyonu

Aşamalarının tümünde müşterilerine tam destek sunar.

Vizyon
Kalite ve yeniliğe öncülük etmek

Misyon
YENİ'yi yansıtmak ve özel projeler üretmek

Saygılarımızla,
NGZ  Elektrik ,  Elektronik ve AYDINLATMA

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et